• deň oplodnenia

    Pekný deň prajem.
    Chcela by som sa opýtať či je možné nasledovné.
    Deň poslednej menštuácie bol 22.9.2010 a termín pôrodu mám stanovený gynekológom na 12.7.2011(zajtra bude 26+0 t.t).
    Je možné aby k oplodneniu došlo 1.9.2010, teda pred poslednou menštuáciou? Niektoré ženy majú aj počas tehotenstva menštruáciu. Alebo je stanovenie týždna tehotenstva gynekológom presné a teda nemohlo dôjsť k oplodneniu pred poslednou menštuáciou?

    Ďakujem veľmi pekne.
    Prosím nezverejňovať moju otázku, mohli by ste odpovedať súkromne na e-mail?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    podľa menštruácie by ste mala mať termín 29.6.2011, zrejme ste otehotnela neskor, ak Vám termín stanovili ultrazvukom na začiatku gravidity - to je najpresnejšie.