• Epiduralka

    Dakujem za promptú odpoveď:-)
    ...no mne je vaša teória v praxi úplne jasná,ale asi neuspejem pri presadzovaní svojho postoja u anesteziologičky,ktorá mi tu epi nepichne...takže chcem či nechcem musím rodiť prirodzene bez výhody tejto doby:-((...sa asi už teraz bojím...

    Dobrý deň,
    inak v normálnej spoločnosti, by to šlo tak, že podpíšete informovaný súhlas s tým, že beriete všetky riziká na seba a analgéziu Vám podajú.
    ŽIal náš právny systém a systém znalcov je v stave, kedy ani takýto súhlas lekára plne neoslobodí v prípade komplikácii, Váš právnik by ho dostal na tom, že ste nebola poučená dostatočne, alebo ste mala znížené vnímanie.
    Preto sa lekári boja spraviť čokoľvek čo nie je 100 rokov overené.
    Držím palce. Inak nám sa osvedčila analgézia Nalbuphin venózne v infúzii, výborný efekt.