• cakanie

    Dobry den,
    chcela by som sa opytat,na zaklade coho odporucate v jednej odpovedi pokusat sa o otehotnenie po kyret do 8 tt po prvej menstruacii a v dalsich ze otehotnenie skor ako po troch mesiacoch moze sposobit opakovany abortus.A v nasledovnej cakat 3-6 mesiacov. Uz sa v tom nevyznam :)

    Dobrý deň,
    existujú veľmi rozporuplné práce, čo sa týka prestávky po potrate. Staršie učebnice doporučovali pol roka na zregenerovanie sliznice maternice, neskor sa to skrátilo na 3 mesiace.
    Teraz sa mi dostala do ruky štúdia zo Škótska pomerne veľká, kde nezistili vyšší výskyt komplikácii po včasnom otehotnení po potrate.
    Naše vedomosti, rovnako ako celý svet sa vyvíjajú a menia.