• sklz v raste plodu

    dobry den.som v 37tt.doteraz malo moje mimi tabulkove hodnoty-teda na poslednom sone v 32tt. vcera som bola pri druhom doktorovi-ktory mal rozhodnut ci budem rodit sekciou.potesila som sa ked mi povedal ze ak nebude problem tak nie je absolutne dovod.ale povedal mi ze mam velky sklz v raste plodu-ze je az o 4tyzdne mensia
    BPD 8,2 FOD 101 TTD a APD 8,4 FL 7,1 RI AU 0,66 MCA 0,79
    prvy termin-podla cyklu mam 14.2 a podla plodu 26.2
    co moze byt pricinou? mam ratat s tym ze ak sa mi narodi malinke miminko bude musiet zostat v inkubatore?mam velky strach o miminko kvoli tomu,hoc vsetko ostatne je uplne v poriadku

    Dobrý deň,
    nepíšete mi týždne ani odhad hmotnosti, prietoky sú normálne a my FOD, TTD nemeriame, FL je normálne a BPD je o niečo menšie, ale nedá sa to presne takto posúdiť, doležité je ako hodnoty vyhodnotil Váš lekár komplexne.