• Kvapka krvi?

    Dobry den, som v 11. tyzdni tehotenstva. Vcera (3. den 11. tyzdna) sa mi stala taka vec, ze pri toalete mi zostal toaletny papier na jednom mieste doruzova sfarbeny. zlakla som sa, ze je to krv, avsak nasledne som uz pocas toalety ani vo vytoku ziadne stopy krvi neidentifikovala. Je to normalny jav alebo by som mala navstivit lekara? Da sa odhadnut co by mohlo byt pricinou? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    zakrvácanie v tehotnosti je bežné, nemusí to nič znamenať, ale može ísť aj o príznak hroziaceho potratu, ale nie je potreba to riešiť, lebo ak ide o potrat, aj tak sa nedá proti tomu nič robiť, iba počkať ako to dopadne.