• streptococcus v moči

    Ďakujem za odpoveď.Môžem sa Vás ale opýtať
    1. na ten streptococcus agalactiae v moči stačí Zinnat 250mg na 10dní?Doktorka rozmýšľala aj nad Roxithromycinom 300, ktorý je lepší podľa Vás?
    2. Aký liek ste mysleli to krytie na noc?
    3.Keď sa na ten streptokok prišlo teraz v 12 tt., mohol ublížiť dieťatku?
    Ďakujem za Váš čas.

    Dobrý deň,
    1. áno stačí, Zinnat je vhodnejší, lepšie preniká do moča
    2. krytie na noc znamená, že budete brať jednu tabletku antibiotika (Macmiror, Furantoin) večer pred spaním
    3: nie