• zvlastny pocit

    Dobry den. Chcela by som Vas poziadat o radu. Som v 22.tt a na vecer po celom dni citim akoby mi trplo brusko z vnutra, alebo ako keby mi babo tlacilo na brucho z vnutra. Ked si lahnem, tak to prestane, ale ked stojim, tak to citim. Nieje to bolestive, len je to divny pocit. (Inak babo je hadam v poriadku, citim ho dost casto.) Pocas dna nemam kedy velmi oddycovat, cely den som v praci, chodim domov az o piatej a mojho sefa by snad chytil infarkt, keby ma videl co len na chvilu sediet. Tak by som len chcela vediet ci je to len unavou a ja sa zbytocne stresujem, alebo mam ist radsej k lekarovi. A este jednu otazku z ultrazvuku: Mam tam skratky ako: Lat.ventric.:, cerebellum:, C.magna: a cez tieto tri skratky mam napisane iba "v norme" co to znamena? Velmi pekne dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia sa nedá zistiť, či sa mení nález na krčku, ak máte bolesti v podbruší, je vyšetrenie potrebné.
    lat ventric.- bočná mozgová komora
    cerebellum - mozoček
    C.magna - csterna magna (jedna z mozgových komor)
    sú normálne široké.