• Surne...

    Dobry den mam otazku podla terminu poslednej menstruacie by som mala byt momentalne v 31.tyzdni tehotenstva,ale pri poslednej navsteve gynekologa mi oznamil,ze je to len 28+5.Ako tomu mam teraz rozumiet?Jeho otazka na mna bola aku vahu som mala ja ked som sa narodila.Suvisi to s tym,ze sa pomalsie vyvija,alebo je vsetko v poriadku?Vopred Vam dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    na 100 % platí termín stanovený podľa prvého ultrazvuku do 12. týždňa gravidity, neskor sa termín nesmie meniť. Je možné, že Váš plod je menší.