• polygynax v 39tt

    Dobry den pan doktor v 37tt pri kultivacii mi bola najdena Escherichia coli. v 38 tt som mala zacat uzivat cipky polygynax, vyuzivala som 5 cipkov - teraz som v 39 tt ostal mi jeden, len tak nahodou som si tu precitala o tomto lieku a zacinaju ma tu poty oblievat. Nejak som neriesila, co mi lekarka predpisala mohla som malickej nejak uskodit? tu poslednu cipku si uz nedam mala som vyuzivat len jedno balenie. Kdesi na internete som citala, ze polygynax je skodlivy len v rannom stadiu tehotenstva. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    E. coli sa samozrejme nelieči, je to normálna flora pošvy, polygynax nie je v tehotnosti povolený, ale iba preto, že sa neskúšal v gravidite, riziko poškodenia je minimálne a v 39. týždni už nič nehrozí.