• Bolest brucha 36tt

    Pan doktor,

    v 6.mesiaci som mala zopar dni bolest napravo od pupka (taka ostra kratka bolest, ked som napla brusne svalstvo). Moj lekar mi po vysetreni povedal, ze to sa obcas stava, ze su to rozostupene brusne blany (?). Teraz som v 36tt a bolest sa mi objavila znova, ked sa babo mrvi a takisto mam na vrchu maternice (babo tam ma zrejme zadocek alebo nozky) miesto, kde pocitujem rovnaku bolest, ked si po tom prejdem rukou. Moze z toho nastat problem pri porode?

    Dakujem.

    Dobrý deň,
    ak Vás bolí v pravom nadbruší, v prvom rade nutno vylúčiť ochorenie pečene.
    Ak to nie je pečeň, ale naozaj brušná stena, potom sa nič nedeje a je to iba kvoli pohybom plodu a nič nehrozí.