• spinenie po vysetreni v tehotenstve

    Dobry den -som v 8 mesiaci tehotenstva a po vysetreni lekarom spinim(sfarbeny hlien do hneda ) nakolko som prvykrat tehotna neviem ci je to normalne ked spinim po vysetreni i napriek tomu ze mi lekar povedal ze vsetko je tak ako ma byt ze sa ani krcok neskracuje.Zacinam sa obavat ci je to prirodzene?!A vobec co robit ked spinim??? Nemusim sa bat predcasneho porodu??

    Dobrý deň,
    je to normálne, krčok maternice je už krehký a pri dotyku može krvácať. Nemusíte robiť nič, ak by ste začala krvácať ako pri menštruácii navštívte nemocnicu.