• Nástup na materskú

    Dobrý deň,
    moja otázka sa týka nástupu na materskú...zaujímalo by ma či sa dá nastúpiť na materskú iba ten 8. týždeň alebo 6. týždeň alebo je jedno aký deň ma lekár vypíše...termín mám 19.9.2010 a nastúpiť by som chcela 2.8.2010 čiže 7 týždňov pred predpokladaným termínom. Bude to tak v poriadku? Ďakujem za odpoveď. Jana

    Dobrý deň,
    to je vec, ktorú rieši Váš zamestnávateľ, tu v čechách iba vypisujem predpokladaný termín porodu a pacientka si termín nástupu na MD dohodne u zamestnávateľa.