• zvyšeny bilirubin v tehotenstve

    dobry den,..som v 13 tt..z krvi mi bol zisteny zvyseny bilirubin..chcem sa spytat co to moze znamenat a ci to moze ohrozit dietatko..gynekolog ma poslal na sono brucha ci nemam zlcnikove kamene...je to spravyn postup?....a chcem sa spytat ci mozem clotrimazol al 100 v 13 tt..dakujem

    Dobrý deň,
    vyšší bilirubín pravdepodobne s tehotnosťou nesúvisí, ak máte normálne pečeňové testy, tak to nič neznamená, ultrazvuk žlčníka neuškodí, clotrimazolovú masť možete.