• ako zistim,kedy som otehotnela

    Dobry,Den
    Mam taku otazku,mavam pravidelny menstruacny cyklus,poslednu M som dostala 7.januara cize dnes je tomu 6.dni co mi meskaju,test som mala pozit.Dnes som dostala injekciu na vyvolanieM,ale na ultraz.uz nieco malinke(cca.2mm) bolo vydiet..A co je najhorsie,do nedavna som brala antibiot.(Doxyhexal)a bojim sa,ze by to malo dopad na plod.Je to mozne?A bolo riesenie mojej gynek.spravne?A velmi by som chcela zistit,ze priblizne v ktory den som otehotnela,je na to nejaky vypocet?..Bola by som velmi rada,keby ste mi s tymto pomohli...naozaj Vam budem vdacna

    DObrý deň,
    ????????? mala ste pozitívny tehotenský tst a dostala ste vyvolávačku ???????
    prosím Vás spím, snívam ?????
    Doxyhexal na začiatku gravidity nevadí.
    Termín porodu vypočítate v 8. týždni podľa ultrazvukového nálezu.