• nedostatok mlieka v jednom prsniku

    dobry den..mam na vas jednu otazocku mam trojmesacnu dcerku, od porodu mam v pravom prsniku menej mlieka.avsak teraz ho uz stracam nacisto..a ma taku slanu chut narozdiel od mlieka z laveho prsnika je to normalne? nemam s tym navstivit svojho gynekkologa ci mam prsnik v poriadku?paradox je ze myslela som ze lavy prsnik nebude takprodukovart mlieko ako pravy pretoze na lavom som bola ooperovana pred 10 rokmi na vodnatu cystu.za odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    tvroba mlieka závisí od kvality žľazy a od prekrvenia, nedá sa to žiadnou liečbou ovplyvniť, preto nie je potreba navštíviť gynekologa. Neznamená to však žiadne ochorenie.