Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,077 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • pod otazka

    , Autor: Registrovaný používateľ

    dobry den pan doktor.som v 35tt.vcera som vam pisala o tych hrudkach na slipovej vlozke sedoruzovej farby o priemere 1cm.dnes som bola u doktora ani ma neskontroloval,povedal mi ze to je vytok ale to som nikdy nemala.ma nastval tym.predpisal mi candibene vaginalne tablety a to bolo vsetko.ani nekukol,ci som otvorena.a mala som v noci krce v bruchu a dnes ako pri menstruacii.moze to byt znamenie,ze sa blizi porod?ak by sa dieta narodilo teraz ma sancu na prezitie?dakujem

Podobné otázky

  • pod otazka

    , Autor: Registrovaný používateľ

    dobry den pan doktor.som v 30/5tt vcera som vam pisala o tom,ze mam cely den stvrdnute brucho,ked stojim a ked sedim.dnes to iste.v noci som mala pravidelne pichanie v oblasti podbruska,dnes bolesti v bruchu v celom a na lavej strane.ked som vstala mala som tlaky na spodku a akoby mi dieta tahalo na spodok.tvrde brucho je vo vrchnej casti a sem tam spodnej.brala som aj agnezium,len nepomohlo.moze ist o nieco vaznejsie.dakujem.