• Mozem byt tehotna aj napriek negat.krvenu testu?

    Dobry den, uz som vam raz pisala a aj ste mi odpovedali, ale stale mam pochybnosti. Moja lekarka mi urobila odber krvi a ten vysiel negativny pritom ma ani nevysetrila. Chcem sa opyatat ci vysledok moze byt milny pokial momentalne tiez prekonavam prechladnutie. totizto na dvoch tehotenskych testoch mi vysla druha palicka slaba a dalsi test mi vysiel negativny. Stale pocitujem bolesti v prsnikoch a aj v podbrusku v pravej casti.Casto ma trapia zavraty a tiez mam zmenu chuti,caste mocenie,palenie zahy a kovovu chut v ustach(ale to len obcas). Menstruacia mi meskala, asi tak tyzden a ked som ju dostala bola velmi slabunka skor by sa to dalo prirovnat ku spineniu a trvalo to len dake dva dni. pritom v case menstruacie este som nebola prechladnuta.Dokonca som spozorovala,ze som mala hnedkasty vytok a rano bol ruzovkasty.Naposledy som mala pohlavny styk pred 3 tyzdnami.Moze byt,ze som tehotna a krvy test vysiel negativne,alebo to moze byt nejaka ina porucha? Dakujem velmi pekne za odpoved

    Dobrý deň,
    ak nedošlo k zámene skúmaviek a k laboratórnej chybe, tak tehotná ste nebola.
    Vaše príznaky sú nešpecifické, svedčia o produkcii gestagénov, čo býva normálne aj mimo gravidity.
    Spravte si tehotenský test, je presný.