• tvdrnutie brucha

    dobry den pan doktor.mam na vas par otazok.som v 30tt mavam tvdrnutie brucha1-3 krat za den niekedy slabe niekedy silne a bolestive.na kontrolu idem az o mesiac.doktor mi nikdy nepozera ci je vsetko v poriadnku,len sa ma opyta na problemy.co znamena tvrdnutie brucha a kolko krat za den mozu byt?ked je bolestive je nieco co pomoze uvolnit to napetie?moze to znamenat ze dieta pride skor?od ktoreho tyzdna sa sleduje ci je zena otvorena alebo nie?dakujem

    Dobrý deň,
    1. ak je menej ako 10x o nič sa nejedná
    2.. ak Vás lekár nevyšetruje tak je potrebné ho zmeniť, vaginálne vyšetrenie je súčasťou prenatálnej poradne
    3. kúpte si magnézium