• elektricky prud

    Dobry den, pan doktor,
    chcela by som sa spytat ohladom mojej svagriny. Je v 8 t.t.a u nas vypli elektricky prud. Otec zapol diesel agregat a prud bol. Ked zapli opat prud, otec generator vypol a svagrina odpajala televizor z predlzovacky a "kopol ju prud". Preslo je to cez pravu ruku do pravej nohy, take "mravencenie". Mohlo sa nieco stat babatku? Svagrina ostala trochu len v soku, co sa stalo. Dakujem za odpoved. Prajem pekny den.

    Dobrý deň,
    prúd by sa k plodu ani nemal dostať a nič by nemalo hroziť. Avšak ťažko určiť dávku, ktorú švagriná dostala, bude vhodné o tom informovať lekára, vhodné je dokladné ultrazvukové vyšetrenie.