• som alebo niesom?

    Dobrý den pan doktor,,ja som vam raz pisala ze som mala menzes a po tyzdny dalsi,,predtym som brala antikoncepciu a potom som prestala lebo som bola stoho zmetena,,a so snubencom sme sa rozhodli ze by sme chceli babo,,od toho druheho menzesu su uz tri tyzdne vzdy ked sme spolu spali tak sa urobil snubenec domna,,a stale som nedostala menzes a ani neviem kedy by som vlastne mala dostat dalsi,,je sanca ze uz som tehotna?a kedy sa zacnu prejavovat prve priznaky ak som?test som si este nechcela spravit lebo neviem kedy dostanem menzes..

    Dobrý deň,
    ďakujem za podrobnosti Vášho milostného života. Ak Vám vynechá ďalšia menštruácia viac ako týždeň, tak poproste snúbenca aby Vás na chvíľu pustil z postele a skočte do lekárne si kúpiť tehotenský test.