• dovolenka a prve tt gravidity

    dobry den prajem, chcem sa poradit ci je vhodne kupanie sa v mori a opalovanie sa v uplnych zaciatkoch tehotenstva, lebo nejako nam to vyslo skor ako sme planovali a dovolenka je zajednana uz davno. taka asi smiesna otazka, ale prve tehotenstvo som mala dost tazke, teraz uz mam obavy aj zt oho, co je asi celkom vporiadku. a este otazocka - odporucate uzivat nejake vitaminy a pod.? mavala som problemy s anemiou slabou, dlhsie som nebola na kontrole, planovala som uzivat aj kyselinu listovu vopreda ale akosi som to nestihla. ma to vyznam este si to zacat davat? vdaka krasne leto!

    Dobrý deň,¨
    pobyt pri mori je vítaný, problém by bol v tropickej oblasti, kde hrozia hnačky a iné infekcie.
    Vitamíny nie sú potrebné, stačí normálna výživa.