• obava

    dobry den pan doktor,chcem sa vas spytat -som v 31tyzdni a dnes ma dva krat kopla elektrika od sporaka-chcela by som vediet ci sa nahodou nemoze nieco stat miminku-ci to nema nejake nasledky ,lebo kamoska ked ju kopla elektrika tak potratila ale samozrejme bola tehotna v prvych troch mesiacoch,ale aj tak by som radsej chcela vediet vas nazor....dakujem

    Dobrý deň,
    opravte si sporák, aby sa nestalo niečo vážnejšie. Ale takýto krátky zásah slabým prúdom nič neznamená, a kamoškin potrat, tiež zrejme nebol kvoli tomu.