• Intímna reč

    Dobrý deň,
    moja otázka je dosť intímneho charakteru nakoľko sa to týka samovyšetrovania a porozumenia svojmu vlastnému telu.
    Ide o to ako najpresnejšie sa dá nahmatať čapík maternice a zisťovať jeho stav v pošve. Ako je to pred ovuláciou, počas ovulácie a po nej? čo sa týka charakteru mäkkosť- tvrdosť čapíka a jeho vzdialenosť? Tak isto ako je to z hlienom pri každomesačnom cykle ženy, prípadne bazálna teplota? Všade sa o tom hovorí ale len okrajovo. Sú to dosť chúlostivé veci, ale aj podstatné plánujeme dieťa a chcem si tieto znaky začať všímať. A posledná otázka by bola má vplyv farbenia si vlasov počas tehotenstva na bábo?
    Bola by som rada keby ste mi mohli bližšie moje otázky zodpovedať tak aby to i laik ako som ja na svojom tele vedel vnímať a spozorovať.
    Veľmi pekne ďakujem ste moc zlatý a ochotný pomáhate mnohým ženám. Za to vám patrí veľká vďaka. Pekný zvyšok dňa.

    Dobrý deň,
    samovyšetrovanie čípka a hlienu je veľmi nepresné, pretože každé telo reaguje na hormonálne vplyvy inak a hlavne reakcie sa menia v čase.
    Dokazom toho je, že Billingsova metóda antikoncepcie je lekármi nedoporučovaná, pretože jej spoľahlivosť je podobná nechránenému styku. Jej objaviteľ pán Billings s manželkou mal 9 detí.
    Ja osobne radím,
    1. dieťa neplánovať
    2. žiť tak ako predtým
    3. upraviť životosprávu
    4. sexovať s radosťou vtedy, kedy máte chuť

    Dobrý sex s orgazmom (teda nie uťahaná násilna masturbácia do pošvy v čase vypočítanej ovulácie na povel) je najlepší sposob ako splodiť potomka.