• Stent3

    Dobry den.Ja uz som vam pisala ohladom stentu.No tak mali ste pravdu,ze mam zapal aj ked neviem coho a mam aj cystu na oblicke.Lekarka mi dala antibiotika Zinnat,ktore mi trocha pomohli-uz sa mi lepsie chodi aj cika,ale stale to nieje 100%.Poslala ma naspet do nemocnice,ze je to bud upchate alebo zle zalozene co sa nepotvrdilo a nebola potrebna vymena.Urolog mi tam povedal,ze niekto to zle znasa,ale mna stale pobolieva prava strana v podbrusku zhruba v oblasti slepeho creva.Poslali ma aj na chirurgiu kde som este nebola.Gynekolog mi robil vyteri vysledky budu o tyzden a predpisal krem dafnegin.Mam navstivit este toho chirurga?Pisali ste,ze zapal pri stente nieje sranda co hrozi co by sa mohlo stat.Maly je O.K.dokonca uz je otoceny hlavickou dole co sa mi zda skoro.Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    osobne si myslím, že máte zápal močových ciest okolo stentu, ale ak máte antibiotiká tak sa to vylieči, vhodné je antibiotické krytie až do porodu.