• ostych

    Dobry den pan doktor, chcela by som sa vas opytat jednu otazku, ktora sa Vam mozno bude zdat trapna, a sice: test mi ukazal, ze som tehotna a mala by som ist tym padom k svojmu lekarovi. Nemam vsak idealne miery a moj lekar je mlady fesak- fakt odbornik (typ nieco ako Vy). Proste sa ho hanbim. Isla som k nemu, pretoze je kamarat mojej sestry a teda mam u neho taku mensiu protekciu. Chcem sa Vas opytat ako Vy ako muz-lekar pozerate na nas zeny -pacientky. Myslite, ze moj ostych je zbytocny? Dakujem za povzbudenie pred pondelnajsou prvou navstevou svojho lekara.

    Dobrý deň,
    gratulujem k tehotnosti.
    Skutočne som v pomykove, čo napísať.
    Váš ostych je naozaj zbytočný, ja osobne aj keď vyšetrujem svoje známe a kamarátky, beriem to ako svoju prácu a nejako mi ani nenapadne hodnotiť ich zovňajšok.
    Ale chápem Vás, išiel som na vyšetrenie k mladej kolegyni z interny a tiež som sa hanbil a bol som si kvoli tomu kúpiť aj nové sexy slipy (také tie voľné trenkové), našťastie ma iba počúvala a hmatala mi brucho, nechala ma v nohaviciach (až ma to potom mrzelo :).
    Nestresujte sa, je to naozaj práca ako každá iná, a hlavne sa za svoje telo nehanbite. Ak ste tehotná, tak sa niekomu asi veľmi páči a tak to má byť.
    Keby ste nebola tehotná, tak by som Vám poradil panáka becherovky pred vyšetrením :)