• pad

    Pan doktor,prosim vas o radu.Vcera som spadla na ulici,bola som v nemocnici,CTG aj vysetrenie od spodu bolo v poriadku,az na tvrdnutie brucha v pravidel.intervaloch,ale po Mg to preslo.Hoci som nespadla na brucho,ale na kolena a ruky,dost som si stlacila brucho.Myslite,ze som babu neublizila?Termin mam o 4tyzdne.Vdaka za odpoved.

    Dobrý deň,
    my máme zásadu, že ženy po páde a autonehode na 2 dni prijímame do nemocnice na pozorovanie. Ak ste si nenarazila priamo brucho, tak by sa nemalo nič stať.