• Missed abortion

    Dobrý den Pán doktor moze nastat zamlknuty potrat aj v prvych troch tyznoch tehotenstva ako by ma potomvycistili?som len 2 tyzdne po kyretazi mam obavy,stava sa to az od toho 5 tyzdna?

    Dobrý deň,
    ak Vám to odumrie skor tak sa to vstrebá a nemusíte byť čistená, čo je výhoda včasného potratu. Ak ste pokyretáži, tak isto dodržujete abstinenciu a missed Vám nehrozí.