• planovane dieta

    Dobry den,minuly rok mi diagnostikovali zamlknuty potrat v 8 tt..Potom mi zistili,ze mi treba vybrat krcne mandle,lebo sa mi siri po tele velky zapal,o tyzden idem na zakrok,nakolko mavam velke bolesti v klboch.Planujeme pokusit sa znovu o dieta,ako dlho po vybere mandli musime cakat?Mohol mi tento zdrav. problem prispiet k potratu?

    Dobrý deň,
    vyše 90% včasných potratov je sposobených geneticky, zápal mandlí nemá na to vplyv.
    Počkajte až sa vám po vybraní mandlí upravia výsledky a možete othoenieť.