• horúčka u muža + otehotnenie

    Zdravím Vás, pán doktor. :-)
    Dnes je 4.deň môjho cyklu a muž má celý deň horúčku, max. 38,9°C, možno má chrípku.
    Na 12. deň cyklu (čiže o 8 dní) očakávam ovuláciu a chceli by sme dieťa.
    Dúfam, že o 8 dní bude už zdravý, ale môže táto horúčka/chrípka ovplyvniť kvalitu jeho spermií v čase oplodnenia (o tých 8 dní)?
    Nerada by som to odkladala na ďalší mesiac, ale ak by to malo zle dopadnúť, tak si radšej dáme pauzu.
    Ďakujem za Váš čas a odpoveď. :-)
    Julia

    Dobrý deň,
    nikto nezistí, či vírus mu poškodí aktuálne spermie alebo nie, halvne nerobte potomkov takto plánovane a hystericky, normálne žite, aj tak je malá šanca, že sa to podarí na prvý krát.
    Pekne sa o manžela postarajte, varte mu čaj a keď bude fit a bude mať chuť tak majte sex.