Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,796 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • neplodnost...

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den chem sa vas spytat ked je umele oplodnenie poslednou možnosťou ako ste mi napisali , ako a kolko hradí pacientka , bojim sa že to je velmi drahe či na to zoženiem peniaze . Lebo laparoskopiu som si musela hradit za výber operatera a v tedy lekar povedal že umele je okolo 3300 EUR takže 100 tisic SK je to skutočne tak ?
  Mam v septembri 30 oplivnuje to nejako.
  Dakujem velmi pekne

Podobné otázky

 • neplodnost...

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobry den ešte sa chcem spytat ked mam tak vela cist na vajecnikoch , mam ist na umele oplodnenie ? Alebo mame cakat . prosim poradte mi . Už 6 rokou tužime po dietatku a nič.

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  na Vašu otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Ak sa Vám už dlhšie nedarí a iné metódy liečby boli neúspešné, potom umelé oplodnenie je poslednou možnosťou. U polycystických vaječníkov máte zvýšené riziko niektorých komplikácii, zvlášť tzv. Hypersrimulačného syndromu.

 • neplodnost...

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Naštevujem centrum asistovanej reprodukcie , po navrchu lekara som postupila laparoskopiu , či su priehodne vaječniky ... potom som absolvovala 2 x inseminaciu , teraz som bola v centri na dalšiu ale zarazilo ma to ako mi robyli ultrazvuk vraj sa na vaječniku objavili cisti 20 -38 a to po tej laparoskopii nebiva obvikle , mam strach ... ale pritom všetkom mi urobili dalšiu insemináciu ,aká je možnosť uspesnosti ? čo si o tom mislite ? dakujem