• Dojcenie

    Dobrý deň pán doktor, rodila som 9.5. Od začiatku sa mi pomenší rozbiehalo mliecko, kojila som asi 2,5tyzdna kým sa mi neupachali mliekovody potom dom kojenie prestala lebo malý bol aj tak stále hladný a musel sa doktmit UM, len mi je ľúto že musí byt na Um, tak sa chcem opýtať keby začnem užívať vitaminy na podporu dojčenia ke možnosť že budem môcť ešte znova kojiť? Keď si Stakčín prsníky tak sa mi ešte vytlačí kusok mliečka

    Dobrý deň,
    vitamíny zrejme nepomôžu, ale skúste kontaktova´t laktačnú poradkyňu vo Vašom okolí, oni majú skúsenosti s rozbiehaním laktácie v takomto prípade.