• zapach v sestonedeli

    Dobry den. Som 13 dni po spontannom porode, pri ktorom ma museli nastrihnut a zasivat. Asi od 3 dna mam silny zapach z posvi. Po kazdej potrebe sa sprchujem a striekam si repikovy odvar, aj tak je vsak zapach mozno po hodine velmi citit. pred porodom som mala vytok a davala som si cipky gyntima.mam strach si ich zacat davat uz teraz, pretoze este nie som uplne zahojena. mala by som navstivit gynekologa?
    Dakujem.

    Dobrý deň,
    doporučil by som návštevu porodnice, je možné, že máte v pošve tampón.
    Občas takto páchne aj okolo stehov, potom je vhodné lokálne podanie Entizolu.