• Krvacanie po milovani

    Dobrý deň, som presne 2 mesiace po pôrode (robili mi epiziotómiu a ešte som sa aj dotrhala, zvonku aj zvnútra na krčku maternice). už ma nič nebolí a všetko je ako predtým, teda bolo až do včera. včera večer sme sa s manželom milovali a tak som sa po tom rozkrvácala, až som sa zľakla... nikdy predtým som po styku nekrvácala... neviem prečo sa mi to teraz stalo... pritom po šesťonedelí sme sa uz 2 ci 3x stihli milovať a všetko bolo bez problémov, potom som už dokonca mala aj menštruáciu, tá mi však už tiež skončila a včera sa mi stalo toto... dnes som konečne našla odvahu (prvýkrát od pôrodu) sa pozriet, ako "tam dole" vlastne teraz vyzerám a zistila som, že to krvácanie nejde zvnútra (som sa bála, či sa mi nieco včera nestalo s krčkom maternice), ale z tej rany po nástrihu. krvácala som ešte aj potom v noci... je možne, žeby sa tá rana po 2 mesiacoch natrhla??? a treba to nejako riešiť (zašívanie by som si už zopakovať nechcela). bolesť som pri milovaní necítila žiadnu a manžel bol ako vždy nežný :-)

    Dobrý deň,
    neviem v ako rozsahu došlo k porušeniu jazvy, ale može sa to stať. Je vhodné navštíviť gynekológa, ktorý posúdi poranenie a určí čo je potreba spraviť.