• sex v šestonedelí

    dobrý deň, chcem sa informovať, či môžem mať s manželom sex počas šestonedlia, aká je tam pravdepodobnosť otehotnenia, dá sa užívať nejaká antikoncepcia po pôrode, aby žena neostala náhodou tehotná ak je to teda možné, či si treba dávať pozor a antikoncepciu začať brať až po šestonedelí po konzultácii s lekárom? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak sa na to cítite, možete mať sex aj v šestonedelí. Antikoncepcia je vhodná, lebo aj počas kojenia može byť ovulácia a možete otehotnieť.