• Streptokok B a homeopatia

    Dobry den,
    mate nejaku skusenost s tym, ze by sa streptokok B v posve pred porodom preliecil homeopatikami? Preferujem prirodnu liecbu a najradsej by som sa vyhla antibiotikam, pokial sa to da.
    Porodnik povedal, ze ked sa raz streptokok potvrdil, a aj ked by dalsia kultivacia este pred porodom po liecbe homeopatikami vysla negativna, tak to musi preliecit antibiotikom, lebo druhy ster mohol byt zobraty z ineho miesta v posve a pritom streptokok tam moze stale byt. (ale to by znamenalo, ze zeny, ktore mali prvu kultivaciu negativnu, mozu aj tak mat streptokoka rovnako ako tie, ktorym vysla kultivacia pozitivna... ???). Co si o tom myslite?
    Dakujem. Katarina

    Dobrý deň,
    ak máte streptokoka skupiny B, tak musíte pred porodom dostať antibiotiká.
    ŽIadne bylinky, homeopatiká ani probiotiká nie sú vhodné, lebo Vás síce streptokok neohrozuje, ale može sposobiť Vášmu dieťaťu ťažkú otravu krvi až úmrtie.