• sekciaS

    dobry vecer prosim vas chcem sa spytat pred 11 mesiacmi som rodila naplanovane bolo sponntane len po 8 hodinach mi bolo povedane ze porod musia ukoncit sekciou koli nepostupujucemu porosu a hrozila hypoxia??nestihla som sa spamatat a uz som bola na operacnom stole velmi sa ponahlali?maly mal 4100g a 54 cm podrobnejsie mi nevysvetlovali......je mozne ze dalsie tehotenstvo bude spontanne??moc dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    áno, mala by ste počkať rok od cisárskeho rezu, aby sa poriadne zhojila maternica. Po cisárskom reze je možné rodiť normálne, avšak ak Vám dieťa narastie do veľůkých rozmerov ako to prvé, je pravdepodobnosť opakovania sekcie pomerne vysoká.