• bolesť pri pôrode

    Milý pán doktor,
    čo doporučujete svojim pacientkam na zníženie bolesti pri pôrode?Ako sa snažíte urýchliť pôrod?Ste za podávanie epidurálky, aleo nie?Ďakujem

    Dobrý deň,
    boj proti bolesti a utrpeniu je základným poslaním lekára, preto ja osobne pri porode dbám o analgéziu podľa prianí rodičky. Nemusí sa jednať iba o epidurálnu analgéziu, ale používame všetky možnosti, podľa priebehu porodu a želaní rodičky.