• odber pupočnej krvi

    Dobrý večer pán doktor, som v 30 týždni tehotenstva a s manželom velmi uvažujeme nad odberom pupočnej krvi našej dcérky, bola by som velmi zvedavá na váš názor, nakolko som už prečitala niekolko názorov, tiež diskusii čo sa týka tejto témy, niekto tvrdi že je to zbytočné, že pre moje dieta nemá to nijaký význam len keby sme mali dalšie dieta a keby ono bolo choré . že jedine vtedy by sa to mohlo použiť, tu neide o fimacie ale o význam toho celého, za vašu uprimnu odpoved sa vopred chcem podakovat s pozdravom p. Zuzka

    Dobrý deň,
    nepomožem Vám, osobne v tom nemám sám jasno, niektoré práce uvádzajú, že pupočníková krv má význam, ale prakticky je pravdepodbnosť jej využitia strašne malá.