• sex počas šestonedelia

    Dobrý deň, moja otázka znie: S partnerom sme mali sex po 5 týždnoch od porodu, pohlavný styk bol v poriadku, ale po no som dostala bolesti v podrušku, okolo vaječníkov podobné ako pred menštruáciou. Čistenie mi už skončilo a nekojím. Mám ís na vyšetreniealebo ide o bežný jav? Dakujem za skorú odpoved

    Dobrý deň,
    može ísť o bežný jav, zvýšené prekrvenie maternice može sposobiť tieto problémy v šestonedelí. Ak by sa to opakovalo, potom je vhodná kontrola.