• kŕčové žily

    Dobrý deň pán Doktor,
    som týždeň po pôrode. Počas tehotenstva som dlhodobo užívala Detralex na kŕčové žily. Keďže dojčím vysadila som liek. Nechcem ho užívať, pretože keď som dojčila prvého syna, tiež sa mi po piatich mesiacoch od pôrodu zapálili žily. Začala som užívať liek, pretože doktor vravel že smiem, ale malý sa vyhodil po celom telom tele červenými flekmi a ja som musela prestať dojčiť. Tomu sa chcem teraz vyhnúť, ale keďže už zase začínam pociťovať bolesti v okolí žíl (mám jednu aj v okolí pošvy), tak sa Vás chcem opýtať či existuje liek, ktorý môžem počas dojčenia určite užívať a nemusím sa obávať zlého vplyvu na dieťa. Ďakujem!

    Dobrý deň,
    Detralex určite nesposobil výsev na celom tele, je to málo pravdepodobné, liek obsahuje vitamíny a látky na spevnenie ciev.
    Takže doporučujem znovu nasadiť Detralex a verím, že sa nič nezopakuje.