• gynekologicke problemy

    Dobry den som tri mesiace po porode, najprv som mala nejake komplikacie s maternicou, zostali mi v nej zvysky blan z placenty tak som dostavala injekcie, potom to preslo. Bohuzial nevyriesil sa moj intimny zivot. Skusali sme to s manzelom a hrozitansky ma to bolelo, to uz boli dva mesiace po porode, na gynekologii mi zistila ze mam pri vstupe do posvy polypy. Dali mi Betadine cipky, vybrala som ich ale bolesti mam stale. Uz vlastne 4 mesiace s manzelom nemozeme nic riesit, nechcem aby to takto zostalo ale ta bolest je velmi neprijemna. Nasilu to nema cenu skusat, kedze bolesti mam hned pri vchode dovnutra.
    Obidvaja by sme uz chceli normalne sexualne fungovat a uz mam strach ci sa nam to podari....

    Dobrý deň,
    nepíšete či kojíte, pri kojení býva často suchá sliznica pošvy a dochádza k bolestiam pri styku.
    Skúste to s lubrikačným gelom, buďte opatrna a manžel nech je trpezlivý. Stav by sa mal postupne upraviť. Ak nie možete skúsiť čípky Cicatridina, obsahujú kyselinu hyalouronovú, ktorá podporuje hojenie slizníc. Ak by sa stav vobec nezlepšoval, na mieste je chirurgické riešenie.