• Bolesti kĺbu

    Dobrý deň.Pri mojom narodení som mala vykĺbený stehenný kĺb.V mladosti som nemala až také problémy, ale pri tehotestve sa začali objavovať.Prvé tehotenstvo prebehlo v celku poriadku, ale aj tak som rodila sekciou (na moju žiadosť a odporúčal mi to môj gynekológ).Teraz čakám svoje druhé dieťa (som v 27. týž.) a je to o čosi horšie. Tehotenstvo zatiať prebieha v poriadku, ale ten kĺb ma čoraz viac bolí. Niekedy nemôžem poriadne stúpiť na nohu a chodiť.Chcem sa opýtať na váš názor, či je pre mňa bezpečnejšie ísť na sekciu, pre daný dôvod, alebo nie.Mám totiž pociť, že spontány pôrod by som pre bolesti v kĺbe nevydržala.Ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak ste už raz žiadali nezmyselnú sekciu tak nechápem prečo uvažujete teraz, keď už máte jazvu na maternici, o spontánnom porode ?
    Vyžiadajte si znovu sekciu.