• chlamýdie

    pán doktor manžel prekonal opäť zápal prostaty.teraz sa doliečuje...pohlavný styk nám lekár dovolil,vraj ho teraz treba čo najviac...nechápem
    Manžel chce ísť v septembri na spermiogram.Zajtra má doniesť moč kvôli vyšetreniu na chlamýdie. Pred spermiogramom je to vraj lepšie, aby sa chlamýdie vylúčili. Neviete aké sú príznaky výskytu chlamýdie u muža a ženy ?
    dakujem

    Dobrý deň,
    u muža sú chlamýdie často bezpríznakové, alebo príznakom je zápal prostaty. U ženy može byť opakovaný hnisavý výtok, problémy s močením a bolesti v podbruší.