• picanie v podbrušku

    Dobrý deň. chcela by som sa spýtať. Už dlhší čas mám pichanie v pravom boku. Začína to vždy bolesťami v krížovej oblasti a prejde to cez bok ,až sa to zastaví v pravom podbrušku.Raz za pár mesiacov to je až také silné, že nemôžem ani chodiť.Trvá to vtedy 1 deň a potom bolesti prejdu do takých, ako mávam počas menštruácie.Pri pohlavnom styku mávam vtedy tiež jemné bolesti- zväčśa taký tlak.
    Bola som v jeden većer v tých bolestiach na pohotovosti a mala som zvýšené leukocity. Na druhý deň u chirurga- vylúčil slepé črevo, urológ tieź nič nenašiel a gynekológ tvrdí, že som v poriadku.
    Prosím Vás poradte mi, čoho sa to môže týkať.´Dakujem

    Dobrý deň,
    je pravdepodobné, že ide o ortopedickú prčinu bolestí, tzv. sakroiliakálny posun, pri ktorom sa naťahujú vazy maternice a bolesti sa prenášajú do podbrušia. Vhodná je rehabilitácia.