• bolest hlavy pri menstruacii

    Dobry den...
    Uz vyse roka ma pri mestruacii trapia silne bolesti hlavy. Citim doslova az bodanie-pichaniev hlave, aj okolo oci a to predovsetkym ked sa zobudim, a som nutena vziat tabletku od bolesti inak mi bolest pocas dna neustupi.Po menstruacii mi bolesti ustupia. Len zriedkakedy ma boli hlava aj mimo menstruacie.
    Chcem sa spytat ci by som mala podla Vas podstupit nejake vysetrenie. Vopred dakujem za akukolvek odpoved.

    Dobrý deň,
    v čase menštruácie sa v tele hromadí voda a možu z toho vzniknúť rodné obtiaže, aj bolesti hlavy. Skúste hormonálnu antikoncepciu, ktorá drží hromonálne hladiny rovnaké celý cyklus.