• tehotenstvo 38/4

    Dobry den ,chcem sa opytat kedy sa zvycajne zena prima do porodnice na porod .Je to az ked ma kontrakcie alebo jej odtecie voda ci sa prime aj niekolko dni pred porodom... mam termin 10.8 som otvorena na volny prst mam bolesti ako pri menzese aj krize ma bolia ,tvrdnutie burska ale skor si myslim ,ze je to ze uz som v 39 tt. Dalsia kontrola ma caka v pondelok ...bojim sa ze porodne bolesti prechodim doma da sa to ?
    a este preco niektore zeny pisu ze maju zo dva terminy ja mam termin podla menzesu je ich viac?dakujem za oppoved

    Dobrý deň,
    do porodnice sa príjíma: pri pravideľnej porodnej činnosti, ktorá vedie k zmene nálezu na čípku alebo pri odtoku plodovej vody. Porodné bolesti neprechodíte, prinútia Vás ísť do nemocnice.
    Najpresnejší termín je podľa prvého ultrazvukového vyšetrenia.