• BPDxFOCD

    dobry vecer. som v 36 TT a po dnesnom ultr. mam zapisane tieto hodnoty: BPDxFOCD 91,34=37+1, TADxAPD AC 36+3, FL 36+3, RI 0,57 A/B 2,33. JE to v poriadku ? Ide najma o BPD nakolko je tam odlisny TT. nemoze ist o nejaku anomaliu alebo je to ok. ( v 10 TT som prekonala chripku s vysokymi teplotami ale doteraz boli vsetky vysetrenia ok) Dá sa z tychto hodnot nejako urcit pribl. hmotnost plodu? a este sa chcem opytat, kedze mam KS AB neg a manzel je poz. kedy by mi mali zistovat protilatky, nakolko posledny krat to bolo v 28 TT s neg. vysledkom. dakujem za odpovede

    Dobrý deň,
    je to v poriadku, dieťa je symetrické. Hmotnosť je odhadom 2800 g ale je to iba veľmu hrubý odhad. Protilátky sa stanovujú 3x za tehotnosť. V každom trimestry.