• tehotenstvo a lieky

    Som v 38.tt a lekar mi predpísal lieky UNASIL,ale po vybratí 6 tabliet som začala mat hnačku,može to nejako ohrozitˇdieta?Mám tie lieky dobrat alebo vysadit?DAKUJEM

    Dobrý deň,
    Unasyn je antibiotikum a može sposobovať poruchu črevnej flóry. Jedzte veľa jogurtov. Doležité je, na čo Vám to predpísal, modlím sa, aby to nebolo kvoli výteru pošvy.