• ešte malý dotaz

    pán doktor dakujem za odpoved,píšete,že spermiogram nie je až taký dôležitý,že aj muži zo zlým spermiogramom,majú deti.čo je potom najdôležitejšie ? manželovi som naordinovala koenzým q10 a sebe calibrum baby plan aj ked píšete, že je to humbug.hih...
    v januári som mala MA,čiže je to pol rok.myslíte, že máme ešte čas ? nemáme sa znepokojovať ? vtedy som otehotnela na 1.krát aj ked manžel má 43 rokov.asi to nie je o veku...
    a ešte 1 otázočka,po pohlavnom styku niekedy vidím na toalete,že ako keby celý ejakulát zo mna vyšiel.niekedy mám pocit,že všetko zostane v tele.alebo je to normálne,že nie všetko ostane v tele a preto časť vychádza von...dakujem pekne za odpoved,odbornejšie som sa nevedela opýtať.

    Dobrý deň,
    určite čakajte, vy nie ste neplodný pár, mali ste už dieťa. Nechápem, prečo Vám niekto robil spermiogram, keď ste pol roka po tehotnosti.
    Ejakulát vždy čiastočne odchádza, je to normálne.