• kyretáž

    dobrý deň,
    chcem Vás poprosit o radu 6.6.2008 mi bola robená kýretaž y dôvodu dlhodobeho krvacania mesiac v kuse,už prešiel pomaly týžden a ešte stále krvácam je to v poriadku?
    ako dlho môže to krvácanie ešte trvat?
    v nemocnici mi nikto nič nevysvetlil len na prepúštacej správe ktoú mi doniesla sestrička som sa dočítala diagnózu- metrorrhagia irregul.Uterus myomatosus
    kontrolu mám o dva týždne kedy majú byt aj výsledky z histológie.
    Bojím sa....

    Dobrý deň,
    píšu, že máte myóm na maternici, čo je nezhubný nádor, pri ktorom dochádza k nepravideľnému krvácaniu. Ak stále krvácate aj po kyretáži, tak by bolo vhodné operačné riešenie.